Gece Evi RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alexandra Regina Daniels

2 posters
YazarMesaj
Alexandra Regina Daniels
4. Sınıf Çaylak
4. Sınıf Çaylak
Alexandra Regina Daniels

İş/Hobiler : Yürümek
Lakap : Alex,All,Reg

Alexandra Regina Daniels Empty
MesajKonu: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels I_icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 9:46 pm

Kasaba da kasvetli ve sıradan bir gündü. Sıcaktan baygınlaşmış insanlar dışarı çıkmaya pek cesaret edemiyor gibiydiler. Bu yüzdendir ki koca arazi bomboştu. Hızla yaklaşan araç restoranın önünde aniden durdu. İçinden 17 yaşlarında,esmer, uzun boylu, çizmeli,shortlu ve pembe T-shirst’li bir kız indi. Gözündeki gözlükleri çıkardı ve shortunun cebinden telefonunu çıkardı. Telefonu kulağına yaklaştırdı ve ‘’Geldim baba. Biliyor musun, beni neden buraya gönderdiğini hala anlamadım!’’ dedi.Telefondaki kişi kıza yanlış bir şey söylemiş olacak ki kız hiddetle ‘’Ben sizin köleniz değilim!’’ diye bağırdı.

Kızın bağırması ile ses küçük dükkanlara çarparak yankı oluşturdu. Bunun sonucunda camlardan kafalar uzanmaya başladı. Kıza telefonda babasına bağırmak yetmemiş gibi arabaya döndü ve tekerlere tekme attı. Buda yetmemiş gibi camdan kafasını uzatan insanlara bakarak ‘’Ne bakıyorsunuz, ayı mı oynuyor burada?!’’dedi. Galiba bu kadarı ile siniri geçmişti, oysa ki evde hizmetçilerine karşı hep nazik olmuştu. Bu kız parladı mı iyi parlayanlardandı herhalde.

Elleri ceplerinde karşısında duran restorana doğru ilerlemeye başladı. Barmene yönelerek ’’Bir bardak bira lütfen…’’ dedi. Barmende kıza tamam işareti yaptı kafası ile. Kıza birayı uzattı ve işine geri döndü. Kız az önceki öfkesini hatırlayarak yine hiddetlendi. Elindeki bardağı sıktı, sıktı ve bardağı kırdı. Bunun sonucunda eli kanamaya başladı. Kanı görünce midesi bulandı ve iskemleden kaydı. Kan onu bayıltmıştı.

Uyandığında kendini bir yatakta buldu. Genç ve güzel bir kadın onun yanında duruyordu ve yanına oturmuştu. ‘’kendini bu kadar sıkmamalısın Regina.’’dedi. Kız bunun sonucunda doğruldu ve ‘’Holly’’ diyerek kısa bir çığlık attı. Holly restoranda olanlardan pek memnun değildi anlaşılan.‘’İnsanların arasında böyle güçlerini kullanmamalısın Regina. Fark edebilirler. Sen özelsin ve sıradan insanlar bunu bilmemeli. Küçüklüğünde bunu kavradığını sanmıştım.’'dedi. Regina elini alnına bastırarak ‘’Bir daha olmaz.’’ dedi. Regina özeldi. Onun özel ve güzel yetenekleri vardı. O bir büyücüydü. Yeteneklerini iyi yönde kullanırsa güzel şeyler onunla olacaktı…
http://gossipgirl-rpg.forumdizini.com/forum.htm
Lousie Bell Blakestry
Yönetici&Yüksek Rahibe&Müzik profesörü
Yönetici&Yüksek Rahibe&Müzik profesörü
Lousie Bell Blakestry

İş/Hobiler : Müzik..Müzik..Müzik... Hayatımın anlamı diyebilirim..!
Lakap : Yüksek Rahibem yada Rahibem

Alexandra Regina Daniels Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra Regina Daniels   Alexandra Regina Daniels I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 5:41 pm

Rp kısaydı..Daha uzun olsaydı puanın artardı.Konu fena değildi ve betimler azdı.
65
Lütfen ne olmak istediğini pm ile belirt
Konu:Kilit!

Alexandra Regina Daniels
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alexandra Regina Daniels